ŘEČNÍCI NA ÚLU19

Tomáš Formánek

Ve svých třiadvaceti letech naprogramoval software, který se o několik let později stal základem pro Planning Wizard – klíčový nástroj Logia zaměřený na předpověď poptávky, řízení zásob a distribuční sítě. Řízení dodavatelských řetězců, forecasting nebo optimalizace zásob jsou oblasti, na které se Tomáš dlouhodobě specializuje.

Chuť pomáhat firmám řešit složité problémy v oblasti dodavatelských řetězců byla i hlavním důvodem, proč spoluzakládal Logio. Poslední tři roky v dresu Patera aktivně bojuje za návrat světa bez nesmyslných promo akcí.

Jan Jirovec

Honza vystudoval Provozně ekonomickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně. Od roku 2003 se v různých profesích aktivně zabývá problematikou zlepšování řízení dodavatelských řetězců. Je partnerem ve společnosti Patero a současně je obchodním ředitelem Logia. Návrat k selskému rozumu a úctě k přírodě vnímá jako důležitou součást svého poslání.

Ladislav Dvořák

Ve dceřiné společnosti Laufen začal pracovat již po absolvování gymnázia a přes řadové pozice se postupně propracoval až na pozici generálního ředitele. Z tohoto postu se poté přesunul do španělské Barcelony, odkud poslední rok řídí logistiku celé nadnárodní skupiny Roca. Během 20 let ve firmě prošel např. implementací SAP pro Česko, Slovensko, Rakousko, Německo a Švýcarsko, či reorganizací logistiky v Bulharsku. Ladislav Dvořák má titul MBA z britské Nottingham Trent University. Hovoří plynně několika jazyky a ve svém volném čase se nejraději věnuje svým třem dětem a tenisu.

 

Roca

Tomáš Hladík

Jako projektový manažer v poradenské společnosti Logio řídil projekty především v oblasti petrochemického průmyslu, rychloobrátkového zboží a v sektoru automotive pro klienty jako PKN Orlen/Unipetrol, Volkswagen, Škoda Auto, Audi, Avtovaz, Continental, Laufen, SABMiller/Pilsner Urquell, SKANSKA a řadu dalších. Specializuje se na problematiku údržby a řízení náhradních dílů, asset management, dynamickou simulaci výrobních a logistických systémů, štíhlé principy a řízení kvality. Je členem předsednictva České společnosti pro údržbu (ČSPÚ) a jejím zástupcem v Evropské federaci národních společností pro údržbu (EFNMS).

 

Logio

Miroslav Bárta

Po studiu pravěké a raně středověké archeologie na Univerzitě Karlově dále pokračoval ve studiu egyptologie na univerzitách v Praze a v Hamburku. V roce 2009 byl jmenován profesorem egyptologie, obdržel cenu rektora Univerzity Karlovy v Praze za počin roku (s M. Kovářem) za monografii Kolaps a Regenerace a cenu Bedřicha Hrozného Univerzity Karlovy v Praze za archeologické objevy v Abúsíru a rozvoj multidisciplinárních výzkumů. Jeho poslední práce s názvem Příběh civilizace byla vyhlášena zároveň nejlepší knihou roku a nejlepší vědeckou knihou roku nakladatelství. Před dvěma lety obdržel jako jeden z pěti vědců Univerzity Karlovy výzkumnou podporu, tzv. Donatio Universitatis Carolinae jako ocenění dosažených mimořádných vědeckých úspěchů ve svém oboru. Kromě egyptologie se také zabývá studiem tzv. kolapsů, vzestupy a pády v mezioborové perspektivě bádání. Miroslav Bárta přednášel a přednáší na mnoha univerzitách (USA – Ivy League, Egypt a Súdán, Evropa, Japonsko, Austrálie, Nový Zéland), pro české i nadnárodní korporace, OECD v Paříži, finanční ústavy a mnohé jiné.

Raphael Petit

Raphael is a French self-made man and auto-financer living in Ukraine. He is the founding person of Rainbow Ecosystem, company which developed a new eco building material (small blocks and panels) which is easily accessible throughout the planet, environmentally friendly, of natural origin, and of low cost. He dedicated his “third” life to this project for the better future of his family & the next generations. Over the past year the company implemented several projects and built number of facilities, mostly individual houses in Ukraine and France.

 

Rainbow Ecosystem

Jiří Psota

Jiří Psota je zkušený startupista, Američané by řekli serial entrepreneur s několika úspěšně prodanými firmami na kontě. Při studiu ČVUT získal zkušenosti ve firmách IBM, Seznam.cz nebo Mall, kde vedl vývoj, a v roce 2009 rozjel svou první firmu Mobile Internet (dnes patří do mezinárodní mediální skupiny Dentsu). Mezi jeho známější projekty patří třeba i jízdenková platforma Bileto či prodejní síť aktivit Kapacity (dnešní Bonferi). V roce 2016 pak spoluzaložil firmu Yieldigo.

 

Yieldigo

Andrea Ferancová Bartoňová

Andrea, zakládající partnerka a předsedkyně představenstva ve společnosti ESPIRA Investments, má více než 20 let zkušeností z oblasti financí na rozvíjejících se trzích. Od roku 1995 působila v přední investiční bance a makléřské společnosti Wood & Company, kde od počátku akcelerovala růst a expanzi byznysu společnosti. Během svého působení byla pravidelně zařazována do žebříčku TOP 25 byznys žen v České republice a je členkou poroty Via Bonna Slovakia udělující ocenění firmám za společenskou zodpovědnost. Andrea zastává pozici v představenstvu Nadace Charty 77. Andrea je absolventkou Advanced Management Programu na Harvard Business School a držitelkou inženýrského titulu z Vysoké školy ekonomické v Praze.

 

ESPIRA Investments

Vít SCHLESINGER

Vít Schlesinger je vyhledávaný odborník na komplexní přípravu vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří i jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů a olympioniků včetně např. Tomáše Berdycha. Klade důraz na KOMPLEXNÍ pojetí sportovní přípravy – tzv. Sporthacking, a to na propojení mentální přípravy, optimální biochemie těla a dokonalé regeneracace.
Všechny tyto oblasti zkoumá více než 10 let a získané poznatky aplikuje i sám na sobě. Učí své klienty, jednak jak porozumět svému fyzickému tělu, tak i především poznat svůj vnitřní potenciál a sami sebe, to je totiž podle něj klíčem ke šťastnému a naplněnému životu.

 

Vít Schlesinger

André Dravecký

Po vysoké škole André založil logistický startup Shipvio. Shipvio odstraňuje ztrátovost v dopravě tím, že zjednodušuje logistická pravidla díky své jednoklikové platformě. Ve svém startupu se mu podařilo skloubit lásku k technologiím a zkušenosti z logistiky, které získal díky své rodině.

 

Shipvio

Radim Jung

Radim Jung je spolumajitelem agentury McShakespeare a v minulém roce založil s Logiem společný projekt Tarald Inhold. Společně se teď věnují automatizaci marketingového obsahu a hledají inovativní způsoby, jak poskytnout zdánlivě složité principy automatické tvorby pro malé a střední podniky.